Partnerzy

Z kim współpracujemy?

FRENCH CLINIC od momentu otwarcia otrzymał „wyłączność” na reprezentowanie takich ekskluzywnych firm jak SOTHYS PARIS, JANE IREDALE I ENVIRON.

Do zabiegów używamy również produktów francuskiej firmy THALGO oraz renomowanych marek do pielęgnacji dłoni takich jak OPI, INDIGO i ALESSANDRO.

Współpraca z liderami branży Beauty na świecie jest dla nas dużym wyróżnieniem. Szczególnie cenimy sobie fakt, że mała boutikowa klinika została obdarzona zaufaniem, gdyż spodobała sie folozofia i zamysł FRENCH CLINIC, klimatyczne wnętrze, profesjonalne wyposażenie jak i to, że markę tworzy lekarz z długoletnim doświadczeniem.

Partnerzy Sothys

SOTHYS PARIS to jedna z pierwszych marek profesjonalnych na świecie w branży Beauty. Jest synonimem doskonałości i prestiżu.

Produkty SOTHYS zawsze łączą w sobie zmysłowość i przyjemność. Wyróżniają się doskonale opracowanymi zapachami i aksamitnymi konsystencjami co jest poparte najnowocześniejszą technologią, ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą.

SOTHYS jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

JANE IREDALE oferuje makijaż, który jest jednocześnie przedłużeniem pielęgnacji.

Stworzony z czystych, silnie skondensowanych minerałów. To pierwsza na świecie firma, której produkty nie tylko upiększają, ale także chronią, leczą i korygują
wszelkie niedoskonałości skóry.

Założycielką marki jest Jane Iredale, kobieta sukcesu, wieloletnia wizażystka i charakteryzatorka gwiazd Hollywood.

Twórcą marki Environ oraz metody mikronakłuwania Roll-CIT jest Dr Desmond Fernandes, zarazem jeden z najlepszych chirurgów plastycznych na świecie.

Nie bez powodu firma Environ została jako pierwsza określona mianem firmy kosmeceutycznej, ponieważ produkty posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych.

Marka Environ znana jest przede wszystkim ze swojego pionierskiego wykorzystywania w kremach wysoko efektywnych dawek witaminy A i przeciwutleniaczy.

Partnerzy Jane Iredale

Marka Thalgo narodziła się z pasji jednego człowieka, André Boucleta, doktora farmacji, który bardzo zainteresował się światem morskim i jego terapeutycznymi korzyściami.

Czerpiąc inspirację z teorii plazmy morskiej Quintona skoncentrował swoje badania na korzyściach płynących z glonów dla naszego organizmu.

THALGO to nie tylko pionierska marka w świecie talasoterapii, ale jest także ważnym graczem w branży Beauty i dobrego samopoczucia.

THALGO jest światowym liderem w zakresie profesjonalnych kosmetyków morskich.

Laboratorium PCA Skin jest liderem w rozwoju profesjonalnych, zaawansowanych peelingów chemicznych oraz zabiegów od ponad 20 lat. Preparaty powstają w Stanach Zjednoczonych, stosowane są w 60 krajach na świecie, dostępne dla profesjonalistów dopiero po odpowiednim przeszkoleniu. Preparaty PCA Skin zawierają najnowsze, medycznie wyselekcjonowane składniki o aktywnym działaniu złuszczającym, odżywczym, nawilżającym, i regenerującym. Do produkcji nie są używane substancje takie jak: barwniki, syntetyczne, substancje zapachowe, oleje mineralne, wazelina, lanolina, itd.

Zabiegi PCA Skin są szczególnie skuteczne na schorzenia i defekty takie jak TRĄDZIK, TRĄDZIK RÓŻOWATY, PRZEBARWIENIA, ZMARSZCZKI, BLIZNY. Głębokość i moc terapii jest kontrolowana przez specjalistę poprzez ilość warstw nakładanych podczas zabiegu. Są to preparaty samo się neutralizujące, nie wymagają zmywania po wykonanym zabiegu.

Od 1989 roku Alessandro jest synonimem najwyższej jakości, ekskluzywności i innowacji. Z miłości do pięknych, wypielęgnowanych dłoni i paznokci.

Partnerzy Environ