Redukcja tkanki tłuszczowej — Wodzisław Śląski

Redukcja tkanki tłuszczowej nie jest łatwym przedsięwzięciem. Wymaga ogromnej samodyscypliny. Z biegiem lat okazuje się, że jest to coraz trudniejszy proces, który mimo zaangażowania, nie przynosi spodziewanych efektów lub efekty odchudzania wpływają na pogorszenie kondycji skóry. W takich sytuacjach warto wspomóc organizm w walce z nadmiernymi kilogramami, decydując się na specjalnie dobrane przez specjalistów zabiegi.

Nadmiar tkanki tłuszczowej najczęściej zlokalizowany jest w okolicach podbródka, podbrzusza, wokół pach oraz pachwin czy nad kolanami. Miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej jest niemożliwe, jednak stosowanie zabiegów o miejscowym działaniu jak najbardziej. Dysponujemy między innymi urządzeniem, wykorzystującym technologię HIFU, które służy do eliminacji tkanki tłuszczowej oraz miejscowego ujędrniania skóry.

Zabiegi wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej

Zabiegi wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej wymagają uprzedniej konsultacji ze specjalistą, aby były nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla Pacjentów. Wyróżnia się małoinwazyjne zabiegi, które wspomagają zarówno spalanie tkanki tłuszczowej, jak i redukcję cellulitu. Należy do nich m.in. technologia HIFU, która za pomocą fal ultradźwiękowych stymuluje przerywanie błon komórek tłuszczowych.

HIFU = SonoQueen

Miejscowe działanie sprawia, że możemy skupić się na konkretnej partii ciała: brzuchu, udach czy ramionach, a nawet twarzy. Po zabiegu skóra jest ujędrniona i wygładzona. Stosując spersonalizowane procedury zabiegowe, osiągniesz efekty wizualne, które spełnią Twoje oczekiwania. Aby rezultaty były trwałe, warto zastosować serię zabiegów.