MEDYCYNA
ESTETYCZNA

Szanowni Państwo

FRENCH CLINIC jest propagatorem francuskiej szkoły medycyny estetycznej, czyli takiej gdzie dochodzi do niezbędnej regeneracji bez sztucznego przedkonturowania rysów twarzy.

Naszym priorytetem jest, aby pacjenci wyglądali zdrowo, pięknie, świeżo, „młodo”, tak aby wszyscy pytali „byłaś na wczasach, może zakochałaś się? Jesteś taka młoda i rozpromieniona”.

Podkreślamy naturalne, indywidualne piękno każdej osoby, która korzysta z usług FRENCH CLINIC traktując tą osobę bardzo indywidualnie jako jedyne niepowtarzalne i piękne dzieło stworzenia.

Jesteśmy kliniką, która nie tworzy jednakowych awatarów.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris

PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

 

Zabieg daje doskonałe efekty w przypadku cer z widocznymi oznakami starzenia: zmarszczkami, fałdami i ogólnym zwiotczeniem skóry. Można go również skutecznie stosować do profilaktyki oraz terapii łysienia typu męskiego. Jest bardzo przydatny jako wsparcie gojenia się skóry, na przykład po zabiegach chirurgii plastycznej. Pomaga także zniwelować ślady po trądziku czy inne uciążliwe blizny.

 

Osocze bogatopłytkowe Regeneris jest uznawane za jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych na skórę.

Fibryna bogatopłytkowa

Zabiegi z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej stanowią prawdziwą innowację w medycynie estetycznej. Zastosowanie znajduje w wolumetrii, jako naturalny materiał pozwalający na podanie dużych objętości (wolumetria). stosuje się do wypełnienia dołu skroniowego, zapadniętych policzków, wolumetrii okolicy jarzmowej czy likwidacji cieni pod oczami.

Mezoterapia igłowa

To metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg obecnie jest stosowany głównie w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów.

CytoCare- Gama CytoCare® 502/516/532

to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

StrechCare - StretchCare

francuskiego laboratorium RevitaCare to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg StretchCare obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

Toksyna botulinowa

Działanie botoksu polega na blokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, czego efektem jest „relaksacja” mięśnia.

Leczenie nadpotliwości stóp, dłoni i pach

Spocone dłonie czy pachy to częsty problem powodujący dyskomfort pacjentów i ich otoczenia. Toksyna botulinowa podana w te okolice miejscowo wpływa na gruczoły potowe, hamując wydzielanie przez nie potu.

Leczenie bóli migrenowych i niemigrenowych głowy

Technika zabiegu polega na wstrzyknięciu w kilku ściśle określonych punktach głowy odpowiedniej ilości toksyny.

Wolumetria policzków i owalu twarzy

Lifting wolumetryczny ma na celu uzupełnienie objętości twarzy związanej z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wraz z upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi i w pewnym momencie staje się to widoczne, mając niekorzystny wpływ na wygląd twarzy. Dodatkowo na skutek utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust.

Modelowanie ust

Modelowanie ust dotyczy kilku sytuacji: korekta konturu, podniesienie kącików ust, zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej. Za pomocą tego zabiegu można poprawić także symetryczność ust, ich kolorystykę oraz wielkość.

Nici liftingujące

Nici wchłanialne do bezinwazyjnego liftingu twarzy to sposób na odzyskanie młodzieńczego wyglądu w krótkim czasie. Dzięki rewolucyjnej metodzie, polegającej na wprowadzaniu nici w tkankę podskórną, można w prosty i bezpieczny sposób walczyć z widocznymi oznakami starzenia się skóry – zwiotczeniem tkanek, zmarszczkami i brakiem elastyczności – zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków, żuchwy i szyi. Rezultaty są widoczne natychmiast po zabiegu, a pełny efekt jest osiągany po 2-3 tygodniach. Powoli i stopniowo nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, co trwa od 12 do 15 miesięcy. Pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres od 5 do 6 lat.

Sonoqueen

HIFU SonoQueen to zabieg liftingujący skórę twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej generacji technologią HIFU. Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości intensywnie liftingują, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co rozpoczyna proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. Zabieg daje spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. SonoQueen jako jedyna technologia HIFU posiada specjalną, ultraprecyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu, która pozwala na zredukowanie kurzych łapek czy problemu opadających powiek. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu (wyraźny wzrost napięcia i wygładzenie płytszych zmarszczek) Pełne rezultaty zobaczysz po ok. 3 miesiącach od zabiegu. Efekty nieinwazyjnego liftingu utrzymują się ok. roku oraz dłużej co jest zależne od indywidualnego stanu i kondycji skóry. Po tym czasie rekomendowane jest powtórzenie zabiegu.