O nas

Kim jesteśmy?

FRENCH CLINIC jest salonem Beauty oferującym usługi z dziedzin Kosmetologii oraz Medycyny estetycznej. Salon ściśle powiązany jest z marką KUBIAK CLINIC, która specjalizuje się w usługach z dziedzin Ortodoncji, Stomatologii, Medycyny Estetycznej i RTG.

Właścicielem obu marek jest dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak, specjalista ortodoncji, stomatologii i medycynie estetycznej. Prowadzone gabinety puentuje w następujący sposób: Stworzyłam miejsca, w których wraz z zespołem z pasją odtwarzamy i przywracamy naturalne piękno ciała, twarzy i promienny uśmiech.

Kadrę FRENCH CLINIC tworzą specjaliści w dziedzinie kosmetologii i wizażu. Bardziej skomplikowane zabiegi wykonują lekarze specjaliści na co dzień pracujący w KUBIAK CLINIC.

FRENCH CLINIC jest salonem autoryzowanym prestiżowej marki SOTHIS Paris.

Sothys Paris to jedna z pierwszych marek profesjonalnych na świecie, jest synonimem doskonałości i prestiżu. Produkty Sothys zawsze łączą w sobie zmysłowość i przyjemność, wyróżniają się doskonale opracowanymi zapachami i aksamitnymi konsystencjami co jest poparte najnowocześniejszą technologią, ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą.

SOTHYS jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

zabiegi kosmetologiczne wodzisław śląski

Poznaj nasz zespół.

Dr n. med. Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dr n. med, specjalista ortodonta, lekarz medycyny estetycznej.

Jest właścicielką KUBIAK CLINIC oraz FRENCH CLINIC.
Jest członkiem PTO i PTE. Wciąż rozwija się, ewoluuje i kreuje. Z zamiłowania jest frankofilką, estetką oraz pasjonatką sztuki.

Aneta Mikos

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wroławiu o specjalizacji Kosmetologia.

Praca w tym miejscu jest dla niej spełnieniem zawodowych oczekiwań. Profesjonalnie dba o piękno swoich klientek i doradza zabiegi dopasowane do ich aktualnych potrzeb. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności.

Prywatnie jest miłośniczką dobrej kuchni, zdrowego odżywiania, lubi aktywny wypoczynek i spędzać czas z rodziną.

Justyna Wendelberger

Technika usług kosmetycznych ukończyła w Zespole Szkół Medycznych w Bytomiu. Jej konik w życiu zawodowym to masaż. Łączy go również z zabiegiem pedicure i manicure, który robi perfekcyjnie.

Prywatnie mama na pełny etat trzech chłopaków. Tańczy Latino, taniec jest dla niej bardzo ważnym elementem życia i relaksu.

Katarzyna Marciniak

Do Wodzisławia Śląskiego trafiła podążając za miłością swojego życia. Kosmetolog i mgr Odnowy Biologicznej spełnia się wykonując zabiegi manicure i pedicure we French Clinic. Swoją pracę wykonuje z największą dokładnością, zawsze dąży do perfekcji wykonania.

Klientki lubią ją za uśmiech, skromność i ciepło, które roztacza.

Małgorzata Kokoszka

Technik kosmetyczny, stylistka paznokci i wizażystka w naszym salonie. Makijaż i analiza kolorystyczna to jej konik. Potrafi podkreślić makijażem Jane Iredale piękno w każdej kobiecie. Jest przy tym urocza i uśmiechnięta.

Prywatnie kocha taniec, jest tancerką w zespole ludowym Vladislavia.

Filozofia marki French Clinic

Marka FRNCH CLINIC podkreśla naturalny i niepowtarzalny wizerunek każdego pacjenta dbając o zdrowy jego uśmiech.

Bazując na holistycznym podejściu do klienta staramy się podbudować jego wewnętrzne piękno. Ponieważ tylko dzięki harmonii wewnętrznego piękna jesteśmy w stanie zbudować zewnętrzny uśmiech klienta.

Nasza filozofia działania polega na holistycznym podejściu do klienta bazującym na wysokim poziomie estetyki, wiedzy, empatii oraz doświadczeniu zawodowym i życiowym. Tworzymy metamorfozy, które sprawiają ludziom radość, przyjemne zaskoczenie i wzruszenie, że otrzymali więcej niż się spodziewali.

Pomagamy ludziom na powrót zakochać się w sobie.

Dla kogo jest French Clinic?

Marka FRENCH CLINIC jest dla osób poszukujących wewnętrznego piękna, upodobania i akceptacji siebie.
Jest dla osób, dla których własny wizerunek odgrywa czołową rolę w kształtowaniu pozytywnego myślenia i radości z życia.

Synergia dwóch klinik.

Kubiak Clinic i French Clinic tworzą dwie marki zależne. Zostały stworzone z myślą o klientach wymagających i świadomych tego, czym jest zdrowie i piękno. Każda klinka posiada swoją specyfikę.

Kubiak Clinic specjalizuje się w ortodoncji, stomatologii, medycynie estetycznej i RTG. Zaś French Clinic zajmuje się kosmetologią. Kadrę tworzą lekarze specjaliści oraz wykwalifikowany personel.

Kliniki hołdują filozofii holistycznego podejścia do obsługi pacjenta. To oznacza, że każdy pacjent jest wnikliwie badany i w zależności od tego jakie ma potrzeby, to wtedy oferuje mu się pakiet usług wykonywanych przez FRENCH CLINIC lub KUBIAK CLINIC. Coraz częstszym zjawiskiem staje się fakt, że pacjenci KUBIAK CLINIC korzystają również z oferty FRENCH CLINIC i odwrotnie.

medycyna estetyczna wodzisław śląski