Opinie

Klientki o nas.

FRENCH CLINIC jest salonem autoryzowanym prestiżowej marki SOTHIS Paris.

Sothys Paris to jedna z pierwszych marek profesjonalnych na świecie, jest synonimem doskonałości i prestiżu. Produkty Sothys zawsze łączą w sobie zmysłowość i przyjemność, wyróżniają się doskonale opracowanymi zapachami i aksamitnymi konsystencjami co jest poparte najnowocześniejszą technologią, ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą.

SOTHYS jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

„Dziś miałam okazję wypróbować na swojej skórze ( problematycznej) kosmetyki firmy jane iredale na których pracują dziewczyny w French Clinic i z ogromną przyjemnością mogę polecić ten gabinet wszystkim .Profesjonalna obsługa bardzo bogate i piękne wnętrze a siedząc w fotelu na makijażu czułam się jak gwiazda na planie filmowym.z całego serca dziękuję całemu zespołowi French Clinic.”
HANIA

„Miejsce urzeka wystrojem i dbałością o klienta. Masaż p. Anety…. wyjątkowy. Świetne zabiegi kosmetyczne wykonane z pełnym profesjonalizmem, stylizacja paznokci gustowna i bardzo dokladna. Można poznać w salonie kosmetyki mineralne Jane Iredale – REWELACYJNE (które to też można zamówić) Chce się wracać 🙂 co uczynię niebawem.”
EWA

„Świetne… Gustowne miejsce i bardzo Kompetentne Panie 🙂 polecam.”
BOŻENA

„Słowa nie oddaja tego jaka profesjonalna prace wykonuje Pani Aneta! Trzeba pojsc i sie przekonac doslownie na wlasnej skorze 🙂 Dziekuje! polecam z calego serca.”
MARTYNA

„Profesjonalizm i miła atmosfera.”
DONATA