Makijaż okazjonalny

Makijaż okazjonalny dobieramy do charakteru danego wydarzenia oraz oczekiwań klientki.

Każdy makijaż rządzi się jednak swoimi prawami. Dla bardziej odważnych Klientek może być on szalony, kolorowy, błyszczący, artystyczny. Z kolei dla kobiet mniej odważnych proponujemy makijaż delikatniejszy, kobiecy, stonowany. W makijażu okazjonalnym najważniejsza jest jego trwałość, co wiąże się z używaniem dobrych jakościowo kosmetyków.

Jaki jest idealny makijaż okazjonalny?

Idealny makijaż okazjonalny tworzy wraz z pozostałymi elementami stylizacji klientki oraz specyfiką okoliczności spójną całość. Specjalizujemy się w wykonywaniu trwałych makijaży okazjonalnych. Makijaże w naszym Salonie wykonują wizażystki. W gabinecie wykorzystujemy produkty takich firm jak: Jane Iredale, Huda Beauty, Tarte, NYX, dzięki temu makijaż będzie trwały, a twarz będzie wyglądała młodo i świetliście. Serdecznie zapraszamy klientki z Wodzisławia Śląskiego, a także z innych miast do naszego salonu!

Makijaż okolicznościowy na bazie kosmetyków mineralnych

Nasze stylistki wykonują makijaże przy pomocy wodoodpornych preparatów, które zawierają składniki naturalnego pochodzenia. Makijaż okolicznościowy na bazie kosmetyków mineralnych nie tylko zdobi twarz, lecz jednocześnie pielęgnuje skórę. Przy pomocy odpowiednich technik makijażu stylistka jest w stanie ukryć wiele mankamentów skóry, a także wymodelować owal twarzy oraz podkreślić jej piękno. Makijaż mineralny na wyjątkowe okazje może być poprzedzony luksusowym zabiegiem na twarz, który doda skórze blasku. Makijaże okolicznościowe mogą mieć różny stopień intensywności, który powinien być adekwatny do charakteru wydarzenia. W naszym salonie w Wodzisławiu Śląskim wykonujemy efektowne makijaże okazjonalne, które podkreślają wyjątkowość każdej klientki.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to dla kobiety ważny element stylizacji. Nasze wizażystki dbają o to, aby spełniał on oczekiwania Klientek. Staramy się zaproponować takie rozwiązania, by Panna Młoda w dniu swojego święta wyglądała zjawiskowo. Przed finalnym, ślubnym makijażem każda z Pań jest zapraszana na makijaż próbny, aby wizażystka miała możliwość wprowadzenia niezbędnych korekt przed ślubną uroczystością. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć idealny efekt. Makijaż z użyciem kosmetyków, stosowanych przez nasze wizażystki, będzie pięknie prezentował się do samego rana. 

Czas wykonania 90 minut.