Nici liftingujące — Wodzisław Śląski

Wykonujemy zabiegi z użyciem nici liftingujących w Wodzisławiu Śląskim. Rezultaty są natychmiastowe. Nici sprawiają, że zmarszczki zostają znacznie spłycone. Owal twarzy prezentuje się znacznie atrakcyjniej i młodziej. Skóra jest napięta, jędrna.

Nici liftingujące często określa się mianem naturalnego rusztowania, które podtrzymuje tkanki skóry, jakie wyraźnie ucierpiały w wyniku upływu czasu i działania procesu starzenia. Najczęściej stosuje się je w okolicach szyi czy podbródka, a także czoła i oczu.

Efekty zastosowania nici liftingujących

Zastosowanie nici liftingujących stymuluje tkanki do wytwarzania włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego naturalnego pochodzenia. Same nici są naturalnie wchłaniane przez organizm. Metoda jest zalecana osobom zmagającym się ze zwiotczałą skórą w okolicach oczu, policzków, szyi, dekoltu ramion.

Za jej pomocą można modelować dowolne partie twarzy i lekko korygować ich kształt. Zredukowanie oznak starzenia poprawia owal twarzy i sprawia, że ta prezentuje się młodziej i promienniej. Efekty pojawiają się praktycznie od razu, a zastosowane techniki medyczne przez wiele miesięcy stymulują proces odnowy komórek.