Wolumetria twarzy — Wodzisław Śląski

Oferujemy wykonanie zabiegu wolumetrii twarzy w Wodzisławiu Śląskim. Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Oferujemy metody adekwatne do potrzeb, które pomogą im osiągnąć zamierzone efekty.

Wolumetria twarzy polega na liftingowaniu i modelowaniu skóry twarzy w celu skorygowania jej kształtu. Za sprawą zabiegu można również przywrócić jej właściwy kształt, tym samym odzyskując młody i promienny wygląd. Procedura pozwala zahamować, a nawet cofnąć oznaki starzenia. Przy jej pomocy jest możliwe wypełnienie zwiotczałych policzków, uniesienie owalu twarzy czy wyrównanie jej konturu. Dzięki użyciu kwasu hialuronowego skóra zyskuje nawilżenie i promienny wygląd, które nadają twarzy młodzieńczego blasku i znacząco ją rozświetlają.

Efekty wolumetrii

W trakcie wolumetrii używa się gęstej formy naturalnego kwasu hialuronowego, który jest wprowadzany pod skórę w formie wypełniacza. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się do 18 miesięcy. Efektami tej metody są poprawa owalu twarzy, uwydatnienie policzków i kości żuchwy oraz redukcja nawet głębokich zmarszczek. Twarz wygląda naturalnie, a rezultat jest jednolity. Nawilżona i elastyczna skóra prezentuje się promiennie, jest jędrna, a oznaki starzenia są mniej widoczne.